چگونه پیراهن مردانه را به زنانه تبدیل کنیم؟

فهرست مطالب

در این مطلب پیراهن ثابت ایده جالب تبدیل پیراهن مردانه به زنانه را می‌آموزیم. ممکن است یکی از پیراهن های مردانه همسرتان یا پدرتان بلااستفاده مانده باشد. بنابراین می توانید با فراگیری آموزش تبدیل پیراهن مردانه به زنانه به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن آن پیراهن مردانه را به پیراهن دلخواه خودتان تبدیل کنید و در مناسبت های مختلف و یا حتی در مهمانی ها نیز از آن استفاده کنید.

این کار روش دوخت و برش های ساده ای دارد. حتما در نظر داشته باشید که برای داشتن پیراهن های جدید لازم نیست به بازار رفته و پارچه نو بخرید. گاهی با توجه به اطراف و پیراهن های بلااستفاده می توانید از خلاقیت خود استفاده کنید و پیراهن هایی چه بسا بهتر از آنچه در بازار است را بدوزید. در این مقاله شیوه تبدیل پیراهن مردانه به زنانه را باهم فرامی گیریم. در ادامه با پیراهن ثابت همراه باشید.

آموزش دوخت پیراهن نخی زنانه

برای دوخت پیراهن زنانه نیاز به تهیه پارچه مرغوب و با کیفیت داریم. خوشبختانه پیراهن های مردانه مانند پیراهن های تولیدی در پیراهن ثابت دارای جنس های مرغوب و با کیفیت هستند که کار را برای ما در تبدیل پیراهن مردانه به زنانه راحت می کند. جنس پیراهن های مردانه به نحوی است که اگر در طول کل روز نیز پوشیده شوند آقایان احساس راحتی و درعین حال سبکی را داشته باشند. سوالی که مطرح می شود این است که چرا پیراهن های مردانه را برای تبدیل به پیراهن زنانه انتخاب کنیم؟ پاسخ سوال در کیفیت تضمین شده پیراهن های مردانه ای هم چون پیراهن ثابت است واینکه خیلی از افراد زمان کافی برای دوخت و دوز را ندارند در نتیجه با استفاده از پیراهن های آماده و دوخته شده در زمان و وقت خود صرفه جویی می کنند. با این کار خلاقیت خود را در مدت زمان کمتری با کیفیت بالا ارائه می دهند. از سمتی دیگر بسیاری از ما از فضای کم کمدهایمان گلایه و شکایت داریم. پیراهن هایی در کمدمان وجود دارند که استفاده نمی شوند و در عین حال نمی توان آن ها را دور ریخت.

لباس مردانه ارزان در مشهد
خواندن

پیشنهاد پیراهن ثابت به شما فراگیری آموزش تبدیل پیراهن مردانه به زنانه است تا بسیاری از مشکلاتی که دارید رفع شوند.

حتما در این آموزش تبدیل پیراهن مردانه به پیراهن زنانه با ما همراه باشید و پس از آن به بررسی کمدهای همسر یا پدرتان بروید و البته با کسب اجازه از آن ها خلاقیت و نوآوری خود را  روی حداقل یکی از پیراهن هایی که استفاده نمی شوند پیاده کنید. اگر موفق بودید و نتیجه رضایت بخش بود می توانید به سایر پیراهن های مردانه موجود در کمدها نیز فکر کنید.

می توانیم لباس های زیبا و اسپرت دخترانه زیادی را با استفاده از پیراهن های مردانه قدیمی یا بلا استفاده داشته باشیم اما به طور کلی در آورن مچی آستین پیراهن مردانه و جیب آن کار سختی است. حتی اگر با نهایت ظرافت نیز جیب یا مچی آستین را درآورید بازهم رد آن باقی می ماند و جلوه و تصویر خوبی را به نمایش نمی گذارد.

با تغییراتی در پیراهن جین مردانه می توانید به یک پیراهن اسپرت لی دخترانه دست یابید. یا حتی فقط با تنگ کردن پیراهن مردانه آن را به شومیزی دخترانه و خاص تبدیل کنید.

می توانید پیراهن مردانه را به نحوی تغییر دهید که به پیراهن زنانه زیبا و مجلسی تبدیل شود.

روش تبدیل پیراهن مردانه به  پیراهن زنانه

تبدیل پیراهن مردانه به پیراهن زنانه از چیزی که در ذهن دارید ساده تر است. با آموزش های مراحل زیر همراه باشید تا بتوانید به مقصود خود که همان تبدیل پیراهن مردانه به پیراهن زنانه است برسید.

روش های تا زدن آستین پیراهن مردانه
خواندن

  1. ابتدا پیراهن مردانه را در سطحی صاف مانند میز یا حتی زمین پهن کنید.

2. در مرحله بعد به سراغ آستین ها بروید. در ذهن خود مجسم کنید که می خواهید آستین ها به چه صورت باشند. سه ربع یا بلند یا حتی حلقه ای و بدون آستین باشد. پس از این کار با متراز سرشانه روی دست خود را اندازه بگیرید تا هرقسمت که مایل بودید آستین باشد را مشخص کنید. سپس همان اندازه را روی آستین علامت بزنید و برش آستین پیراهن را آغاز کنید. برای هر دو آستین همین روال را در پیش بگیرید.

3. در مرحله بعد باید به سراغ یقه بروید. اگر با خیاطی آشنا باشید می دانید که یقه های زیادی وجود دارد مانند یقه هفت و آمریکایی و انگلیسی و غیره. از میان یقه های موجود و با توجه به اینکه ما با یک پیراهن دوخته شده و آماده روبرو هستیم و در نتیجه پارچه اضافه ای هم نداریم بهترین کار انتخاب ساده ترین یقه ها است. یقه های ساده و مناسب پیراهن مردانه یقه هفت و یقه گرد هستند. از این میان یقه گرد گزینه مناسب تری به نظر می رسد.بنابراین یقه پیراهن مردانه را به صورت گرد برش دهید.

4. مرحله چهارم و آخر استفاده از کش برای نمای بیشتر کار است. کش را می توانید دور آستین و یقه بزنید. البته بهتر است کمی روبان که با رنگ پیراهن مردانه هماهنگ است را  در یقه و آستین ها استفاده کنید. روبان را یا می توانید با چرخ خیاطی به یقه و آستین ها بدوزید یا اینکه یک لایه را به داخل تا کنید و با استفاده از سنجاق روبان را از لایه ای که ایجاد کردید رد کنید. نحوه ایجاد لایه به این صورت است که بسته به عرض روبان مقداری از سرآستین و یقه را به داخل تا می زنید و با چرخ می دوزید. انتهای کار را باز می گذارید. سپس روبان را به وسیله سنجاق از آن رد می کنید. درنهایت می توانید بند های روبان را بلندتر در نظر بگیرید و تنها گره بزنید یا اینکه آن ها را پاپیون بزنید.

این مطلب توسط شرکت تولیدی پوشاک پیراهن ثابت که شرکتی با تجربه در جهت تولید پوشاک مردانه برای تمام سنین است  و به ارائه به روز و مدرن ترین پیراهن های مردانه زیرنظر متخصصین و بهترین نوع دوخت با کمترین میزان هزینه و کیفیتی بالا و درخور مردان خوش استایل ایرانی می پردازد ارائه شد.

جدیدترین پیراهن مردانه یقه دیپلمات
خواندن

امید است این مطلب برای شما شیک پوشان مفید و کارآمد بوده باشد و شما با اندکی خلاقیت و سلیقه از پیراهن های مردانه بلااستفاده یا قدیمی استفاده کنید و به نحوی آن ها را امروزی تر یا به روزرسانی کنید. قطعا با این کار شما به اقتصاد خانواده خود نیز کمک می کنید.

اشتراک گذاری این مقاله:

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *