پیراهن مردانه با شلوار لی

فهرست مطالب

ست کردن لباس‌ها برای آقایان نسبت به بانوان ساده‌تر است، چون پیراهن های مردانه تنوع کمتری دارند، در این بین تیپ پیراهن مردانه با شلوار لی یکی از مناسب‌ترین انتخاب‌ها برای آقایان باسلیقه است.

در این مقاله با سایت پیراهن ثابت همراه باشید.

امروزه این سؤال که “چه بپوشیم؟” یا “چگونه بپوشیم؟” به دغدغه تعداد زیادی از جوان‌ها تبدیل شده است. تیپ پیراهن مردانه با شلوارلی یکی از پرطرفدارترین تیپ‌ها شمار می‌شود که نوآوری و خلاقیت در طراحی لباس‌های مردانه منجر شده روز به روز متنوع تر از قبل شود.

پوشیدن شلوار لی با پیراهن مردانه و کت تک نیز استایلی جذاب و ممتاز به شما خواهد داد. پیراهن‌های مردانه یکی از محبوب‌ترین پیراهن‌ها در بین ایرانیان هستند.

این پیراهن‌ها را می‌توان برای انواع تیپ مردانه اسپرت و نیمه رسمی ست کرده و در فصول گوناگون از آن استفاده کرد. شاید مهم‌ترین گام در ست کردن پیراهن مردانه، انتخاب شلوار و کفش مناسب باشد.

برای نخستین انتخاب باید به سراغ شلوارهای لی برویم که به راحتی با این پیراهن‌ها ست می‌شوند و با پوشیدن یک جفت کفش اسنیکرز یا بوت مردانه چرمی، استایلی چشم نواز می‌سازد.

انتخاب بعدی برای ست شما، شلوارهای کتان هستند. شلوار کتان مردانه، مخصوصا شلوارهایی با تناژ رنگی خاکی و بژ انتخاب‌های مناسبی برای ست کردن با پیراهن های مردانه هستند و با کفش‌های کالج و کفش‌های چرمی مردانه تناسب دارند. اگر قصد داريد برای ست کردن پیراهن مردانه به سراغ شلوارهای پارچه‌ای بروید، قطعا علاوه بر رعایت تناسب رنگ، به هماهنگی ضخامت شلوار و پیراهن نیز توجه کنید.

جدیدترین پیراهن مردانه یقه دیپلمات
خواندن

چه پیراهنی را با شلوار لی مردانه ست کنیم؟

شلوار لی را می‌توان به‌ راحتی با هر لباسی ست کرد. عمده ترین انتخاب آقایان در استایل های روزمره شلوار لی مشکی و آبی می باشد که میتوان از پیراهن مردانه و یا تیشرت برای ست کردن با آن هااستفاده کرد

با شلوار لی آبی چه پیراهنی بپوشیم؟

شلوار لی آبی معمولا دارای طیف رنگی با تنوع بالا است. به طور کلی اگر بخواهیم استایلی زیبا و هماهنگ داشته باشیم؛ لازم است کنتراست رنگی پیراهن با شلوار را با ظرافت بچینیم.

پیراهن سفید

متداول‌ترین رنگ پیراهن در بین آقایان و بهترین گزینه برای شلوار مردانه لی آبی پیراهن سفید است. برای جذاب‌تر شدن استایل تان بهتر هست پیراهن آستین بلند سفید را با شلوار لی روشن‌تر بپوشید.

پیراهن چهارخانه

 این پیراهن ها عموما به چهارخانه درشت و ریز تقسیم می شوند در این میان پیراهن هایی که دارای چهارخانه ی درشت هستند؛ ظاهری اسپرت تر دارند. پس می توان نتیجه گرفت که پیراهن چهار خانه درشت مناسب ست کردن با شلوار لی آبی است. اگر علاقه دارید استایلی رسمی داشته باشید از پیراهن چهارخانه با شلوار لی تیره‌تر استفاده کنید و برای استایلی اسپرت تر و غیر رسمی این پیراهن را با شلوار لی روشن ست کنید

پیراهن لی

 دارای طیف رنگی تیره و روشن هستند. می توانیم پیراهن های لی را به سه دسته تقسیم کنیم مدل های زاپ دار یا سنگ شور، پیراهن لی ساده و دو جیب . برای انتخاب پیراهن لی مناسب برای شلوار لی ، بهتر هست به سراغ رنگ های تیره تر بروید. چرا که پیراهن لی سرمه ای با شلوار لی آبی روشن ترکیب خیلی زیبایی میسازد.

جدیدترین پیراهن مردانه یقه دیپلمات
خواندن

پیراهن سرمه‌ای

اگر پیراهن سرمه ای را با شلوار لی سفید ترکیب کنید نتیجه ای فوق العاده خواهد داشت. اما این یک قانون مطلق نیست و می توانید از شلوار لی تیره نیز استفاده کنید

پیراهن آبی

پیراهن مردانه آبی رنگ تقریبا با اکثر رنگ های شلوار لی ست میشود؛ افزون بر اینکه انتخاب تعداد زیادی از آقایان نیز می باشد.

پیراهن مشکی

میتوان این پیراهن را پس از پیراهن مردانه سفید رسمی ترین پیراهن مردانه تلقی کرد که با شلوار لی تیره و مشکی ترکیبی زیبا سنگین وهیجان انگیز می سازد. در مقابل اگر با شلوار لی روشن پوشیده شود استایل اسپرت تری خواهد شد.

رنگ شلوار لی متناسب با رنگ کفش

 برای کفش مناسب باید به رنگ و مدل شلوار لی دقت کنید. اگر شلوار لی شما دارای سنگ شور و طرح های زخمی می باشد بهتر است، کتانی بپوشید. پوشیدن کفش های کتانی با مدل ها و شکل های گوناگون با شلوار لی آبی یک تصمیم سلیقه ای است و هرکس میتواند زیبا ترین ترکیب از نظر خود را بسازد. اما یک قانون مهم!!! در مورد شلوار لی که دارای طرح و سنگ شور است، پوشیدن کفش های چرم براق و یا کلاسیک به هیچ وجه پیشنهاد نمی شود. اگر مایلید کفش چرم یا نیم بوت بپوشید بهتر است شلوار لی تیره یا سرمه ای ساده را برگزینید.

ست کردن شلوار لی مشکی با کفش و تیشرت

شلوار های لی مشکی ظاهری کلاسیک و ساده دارند که مناسب با هر سن و سلیقه ای هستند. این شلوار برای استایل کژوال و حتی مینیمال نیز مناسب است و می توانید در مهمانی های رسمی کوچک و خودمانی یا حتی قرار های عاشقانه آن را مورد استفاده قرار دهید. البته شلوار لی مشکی خود به تنهایی کافی نیست و بایستی متناسب با هر مکان و موقعیت آن را ست کنید. مثلا اگر می خواهید به کارهای روزمره خود برسید و استایل کژوال یا خیابانی داشته باشد بهتر است به همراه شلوار لی مشکی خود یک تیشرت یقه دار یا پولوشرت بپوشید.

جدیدترین پیراهن مردانه یقه دیپلمات
خواندن

استایلی رسمی یا نیمه رسمی با شلوار جین

برای داشتن ظاهر کاملا رسمی با شلوار لی، پیراهن سفید آکسفورد به همراه کفش (قهوه ای چرم یا مشکی) مناسب می باشد. اگر دمای هوا کمی رو به سردی است می توانید پلیور بافت خاکستری را روی پیراهن خود بپوشید؛ رنگ خاکستری جزیی از رنگ های خنثی و مکمل استایل و تیپ شما خواهد بود.

چه کفشی مناسب برای ست کردن با شلوار لی اسکینی می باشد ؟

کفشی که برای یک شلوار لی اسکینی مناسب می باشد؛ باید خصوصیات زیر را دارا باشد:

  • گزینه راحت و ساده انتخاب کفش کالج می باشد.
  • شلوار لی جذب پاها را درشت تر از آنچه می باشد، نشان می دهد. برای اینکه پایین تنه شما بیش از حد بزرگ دیده نشود از کفشی که دارای تضاد رنگی بالا است را استفاده کنید. یا کفش کتانی سفید یا براق بپوشید.

امیدواریم در این مقاله ( پیراهن مردانه با شلوار لی ) کاملا شما را راهنمایی کرده باشیم.

اشتراک گذاری این مقاله:

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *