نحوه تا کردن پیراهن مردانه جعبه ای

فهرست مطالب

راه مناسب برای صرفه جویی در فضای کمد و چمدان تا کردن اصولی پیراهن مردانه است. شاید تا زدن درست پیراهن مردانه کمی زمان ببرد اما درنهایت از نتیجه کار راضی خواهید بود و فضای بیشتری برای لباس هایتان در اختیار خواهید داشت. البته تا زدن پیراهن مردانه شاید در دفعات اول کمی زمانبر باشد اما پس از مدتی این نحوه تا زدن مانند خیلی از کارهای دیگر زندگی روزمره تبدیل به روتین زندگی شما می شود.

تا کردن پیراهن مردانه جعبه ای باید به گونه ای باشد که بعد از خارج کردن آن از حلت جمع شده اش چروک نشده باشد یا حداقل چروک های کمتری نسبت به سابق داشته باشد و نیاز چندانی به اتو کردن نداشته باشد.تا کردن پیراهن مردانه جعبه ای از نظر بسیاری از مردم کاری سخت و پیچیده است.اما در نهایت شما باید شیوه صحیح تا کردن پیراهن مردانه را فرابگیرید . علت فراگیری شیوه صحیح تا زدن پیراهن مردانه جعبه ای چیست؟ اگر شما نحوه صحیح تازدن پیراهن مردانه جعبه ای را بدانید می توانید در مواقع چیدن چمدان برای سفر یا حتی برای فضای کمدتان از این شیوه بهره بگیرید. به یاد داشته باشید که تازدن پیراهن مردانه جعبه ای کاری ساده است . در این مقاله پیراهن ثابت شیوه تا کردن پیراهن مردانه جعبه ای را آموزش می دهد. در ادامه با پیراهن ثابت همراه باشید تا تا زدن پیراهن مردانه جعبه ای را به سادگی بیاموزید و برای پیراهن های خود اجرا کنید.

نحوه تا کردن پیراهن مردانه جعبه ای

 • ابتدا پیراهن مردانه جعبه ای را روی سطحی صاف مانند میز یا حتی زمین پهن کنید.
 • در مرحله بعدی به صاف کردن پیراهن مردانه جعبه ای بپردازید
 • حال نوبت دکمه های پیراهن مردانه جعبه ای است. سعی کنید تمامی دکمه های پیراهن را به طور کامل ببندید و سپس اطمینان حاصل کنید که پیراهن مردانه کاملا پهن است. 
 • در مرحله بعدی باید تلاش کنید تا پیراهن مردانه را پشت و رو کنید یعنی پشت پیراهن مردانه روی کار قرار گیرد
 • حال نوبت آستین ها است. ابتدا بکی از آستین ها را به انتخاب خود چپ یا راست را به حالت مورب و کج در پشت پیراهن مردانه جعبه ای تا بزنید. 
 • بعد از مورب کردن آستین پیراهن مردانه جعبه ای نوبت به قیمت مچ آستین پیراهن مردانه می رسد. مچ آستین را باید به سمت بالا تا کنید. به نحوی باید این کار را انجام دهید که مچ آستین به یقه پیراهن مردانه چسبیده شود.
 • تمامی مراحل مطرح شده را برای آستین سمت دیگر پیراهن مردانه جعبه ای مجددا انجام دهید.
 • حال نوبت تا زدن نیمی از پیراهن است. قسمت راست پیراهن را تا وسط پیرهن مردانه آورده و تا بزنید. 
 • برای قسمت چپ نیز همین روند را انجام دهید یعنی قسمت چپ پیراهن را تا وسط پیراهن مردانه بیاورید و آن را تا بزنید. 
 • حال به قسمت انتهایی پیراهن رفته و انتهایی ترین قسمت پیراهن را بگیرید و به بالا بیاورید این کار را تا انتهای یک سوم پیراهن مردانه انجام دهید و سپس آن را تا بزنید. 
 • دوباره مرحله قبل را تکرار کنید یعنی از انتهایی ترین قسمت پیراهن مردانه را گرفته تا یک سوم بالایی پیراهن آورده و تا بزنید. 

با پشت سر گذاشتن این مراحل و کمی دقت و ظرافت به راحتی می توانید به تا کردن پیراهن مردانه جعبه ای بپردازید. این شیوه روشی راحت و سریع و در عین حال جمع و جور برای تا زدن پیراهن مردانه جعبه ای است. بسیاری از بوتیک داران نیز به همین سبک پیراهن مردانه جعبه ای را تا می کنند تا جلوه پیراهن مردانه را در عین اشغال فضای کمتر در قفسه های خود داشته باشند.

آیا تا کردن پیراهن مردانه جعبه ای مانعی برای ایجاد چین و چروک خواهد بود یا خیر؟

پاسخ منفی است. چه از روش پیراهن مردانه جعبه ای پیش بروید چه لوله کردن معمولی پیراهن در هر دو حالت و در خوش بینانه ترین وضعیت اندکی چین و چروک در پیراهن مردانه شما نمایان می شود.البته در این بین عواملی بر چین و چروک پیراهن مردانه شما تاثیر می گذارند مانند جنس آن و بافتی که دارد. البته ناگفته نماند مدت زمانی که پیراهن مردانه شما چه به صورت جعبه ای و چه لوله شدن تا مانده است نیز تاثیر زیادی دارد. نکته مهم در این میان این است که روش تا زدن پیراهن مردانه به صورت جعبه ای باعث صرفه جویی زیادی در فضای شما در چمدان یا کمدتان خواهد شد. ولی اگر نیاز به استفاده از پیراهن مردانه خود برای موقعیتی مهم و رسمی دارید مانند یک مصاحبه کاری و غیره بهتر است اتویی در کنار دستتان باشد تا از همان چین و چروک های اندک نیز خلاصی یابید و با استایلی رسمی و شیک به دیدار کافرمایان آینده خود بروید.

چگونه پیراهن مردانه را اتو کنیم؟
خواندن

اما این روش تا کردن پیراهن مردانه جعبه ای چه مدت زمانی طول می‌کشد؟

واقعیت این است که اگر تمامی مراحل را به درستی و با دقت انجام دهید در کل حدود یک دقیقه زمان می برد. بنابراین روش تا زدن پیراهن مردانه به صورت جعبه ای صرفه جویی زیادی در زمان هم دارد چیزی که همه ما در زندگی پر مشغله و شلوغ و پلوغ خود به دنبال آن هستیم.

سخن پایانی

این مطلب توسط پیراهن ثابت مطرح شد و در آن به بررسی نحوه تا زدن پیراهن مردانه به صورت جعبه ای پرداخته شد. نتیجه حاصل این بود که روش تا زدن پیراهن مردانه به صورت جعبه ای به گونه ای است که از چین و چروک اضافی جلوگیری می کند یا اگر هم چین و چروکی ایجاد شود بسیلر اندک خواهد بود و مورد بعدی اینکه با این روش تا زدن پیراهن مردانه صرفه جویی زیادی در وقت خود می کنید. ناگفته نماند که کیفیت و جنس پیراهن مردانه نقشی کلیدی در این بین ایفا می کند. پیراهن های مردانه تولیدی ثابت کیفیت و جنسی تضمین شده را در اختیار شما قرار می دهند.

همواره روش های ساده تر برای انجام کارهای سخت و پیچیده وجود دارد. امید است با این روش تا کردن پیراهن مردانه جعبه ای پیراهن ثابت یکی از دغدغه ها و مشکلات شما در کمبود جا چه در کمد و چه در چمدان را حل کرده باشیم.

اشتراک گذاری این مقاله:

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *