لباس مردانه ارزان در مشهد

فهرست مطالب

اغلب آقایان حوصله یا به دلیل مشغله های کاری و شخصی فرصت کافی برای خرید را ندارند. علت بی میلی و بی حوصلگی آن ها می تواند در پیاده روی های زیاد یا امتحان کردن بیش اندازه لباس های مردانه وغیره باشد.

راه حل این مشکل برای بسیاری از آقایان که زمان یا حوصله کافی را ندارند ساده است.

سایت خرید اینترنتی پیراهن ثابت به صورت مجازی ویترینی از انواع لباس و لوازم مردانه شیک و به روز را با قیمت هایی مناسب و ارزان در اختیارتان قرارمی دهد.

قیمت و خرید اینترنتی پوشاک مردانه ارزان مانند انواع لباس های مردانه راه راه، اسپرت، چهارخانه، ساده، مجلسی و یقه دیپلمات و انواع کمربند را از پیراهن ثابت بخواهید. شما می توانید لباس مردانه ارزان وباکیفیت خود را مطابق با استایل و سلیقه خود در پیراهن ثابت انتخاب کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

بااین شیوه خرید از پیاده روی های بی فرجام و اتلاف وقت خود جلوگیری می کنید. در ادامه با پیراهن ثابت همراه باشید.

ضمانت کیفیت و اصالت لباس و لوازم مردانه ارزان

در خرید لباس و لوازم مردانه همیشه نگرانی هایی مطرح هست! اما چه چه نگرانی هایی؟

اینکه آیا لباس یا لوازم مردانه ای که می خریم باکیفیت هستند؟ یا اصلا برند هستند یا خیر؟ و در نهایت آیا این کالا اصیل است و اصالت لازم را دارد؟ با وجود پیراهن ثابت دیگر دغدغه و نگرانی هایی از این قبیل نخواهید داشت.

پیراهن ثابت به عنوان یک فروشگاه اینترنتی لباس مردانه ارزان را درعین کیفیت و اصالت ارائه می دهد.

خرید اینترنتی پیراهن مردانه مشهد
خواندن

با خیالی راحت از ویترین های پیراهن ثابت به صورت اینترنتی دیدن کنید و خریدی شگفت انگیز و راحت را تجربه کنید.

خرید لباس مردانه ارزان در مشهد

دنیای امروز برپایه علم و دانش پیشرفت و توسعه داشته است و هرپدیده ای را می توانیم با علم تحلیل و توجیه کنیم. دنیای پوشاک و مد نیز همانند جهان واقعی پیرو علم هستند و با اصول علمی می توانیم اصول شیک پوشی و داشتن استایل را توضیح دهیم.

واقعیت این است که استایل و پوشاک مردانه دارای عناصری پایه است. سه عنصر مهم و پایه در پوشاک مردانه در وهله اول اندازه بودن آن سپس پارچه مصرفی و در نهایت استایل هستند. سوالی که شاید در ذهن شما به وجود بیاید این است که چگونه این سه عنصر ساده در شیک پوشی آقایان موثر خواهند بود؟ پاسخ را در ادامه مطرح می کنیم.

طبق نتایج تحقیقات سه عامل مهم و کلیدی وجود دارند که در خوشتیپ بودن یا ساده تر در پوشش شما موثر هستند و این سه عامل عبارتند از fabric یا همان پارچه و fit یا همان اندازه و متناسب بودن و style یا همان استایل.

این سه عامل کلیدی در کنار هم اصطلاحا مثلث خوشتیپی را می سازند. اما کارکرد مثلث خوشتیپی به چه نحو است؟ این مثلث مشخص کننده این است که کدام لباس خوب و مناسب و کدام یک بد و نامناسب است. بنابراین باید دقیق تر به بررسی این سه عامل کلیدی بپردازیم.

اولین عامل کلیدی اندازه بودن است

درست است که هر سه عامل در مثلث خوشتیپی مهم هستند اما تاثیر عامل اول یعنی اندازه بودن و متناسب بودن لباس مردانه اهمیت زیادتری نسبت به بقیه عوامل دارد.متناسب بودن به قدری مهم است که به تنهایی می تواند عاملی برای بهتر یا بدتر کردن تیپ شما باشد.

بهترین لباس فروشی مردانه مشهد
خواندن

متناسب بودن را باید از دو سمت طول و عرض بررسی کنیم . به لحاظ طولی لباس شما نباید بلندتر یا کوتاه تر از حدی معین باشد.بیشترین اشتباه در مورد اندازه طولی درمورد آستین های لباس مردانه  و پاچه های شلوار اتفاق می افتد. برای جلوگیری از اشتباه در این مورد اصول زیر را رعایت کنید.

البته سبک شخصی شما جای خود را دارد. این قوانین و اصول بیشتر برای مبتدی هاست که خطایی در پوشش خود نداشته باشند

  • لبه شلوار باید بالای پنجه کفش را لمس کند.
  • لبه آستین پیراهن باید تا قسمت بالای مچ دست باشد.
  • لبه پیراهن را باید حداقل سه تا پنج سانتی‌متر داخل کمر شلوارتان قرار دهید.
  • لبه آستین کت نسبت به لبه آستین  یک سانتی متر کوتاهتر باشد.

عرض لباس مردانه به اندازه طول آن اهمیت دارد. همه افراد با هر وزن و اندامی که دارند نیاز به لباسی با عرض و سایز مناسب دارند. از این رو لباس های مردانه در انواع سایزهای کوچک و متوسط و بزرگ و خیلی بزرگ دسته بندی می شوند. شما می توانید انواع سایزهای لباس مردانه را به راحتی و باقیمتی مناسب و ارزان  از پیراهن ثابت خریداری کنید.

اصول مناسب بودن عرض لباس های مردانه مانند موارد زیر است:

  1. پاچه‌های شلوار باید هرچه به سمت مچ پا نزدیک می شوند تنگ تر شوند.
  2. کمر شلوار باید چفت و تنگ باشد به گونه ای که حتی با زیپ و دکمه بسته ثابت بماند. البته ساسبند گزینه ای متفاوت است. برای ساسبند می توانید کمی شلوار را گشادتر درنظربگیرید.
  3. فاق شلوار نباید به گونه ای تنگ باشد که موقع نشستن اذیت شوید یا اینکه بیشتر از یک سانتی متر نباید آویزان باشد.
  4. پیراهن مردانه باید طبق استایل سینه باشد . برای قسمت شکم نیز برای مردان چاق راسته و برای مردان لاغر تنگ و اندامی تر باشد.
  5. سردست پیراهن مردانه باید به نحوی تنگ باشد که شما نتوانید لباس را درآورید مگر با باز کردن دکمه آن.
  6. یقه پیراهن باید پوست گردن را لمس کند اما نه اینکه با بستن دکمه آخر به گردنتان فشار وارد شود.
چگونه پیراهن مردانه را به زنانه تبدیل کنیم؟
خواندن

دومین عامل کلیدی پارچه است

زمانی که به خیاط لباسی را سفارش می دهید معمولا هزینه را براساس مقدار پارچه تعیین می کند. بنابراین پارچه و جنس آن اهمیت زیادی در لباس مردانه دارد. پارچه بسیاری از موارد را را به طور واضحی تغییر می دهد مثل ایستایی لباس مردانه و سنگینی و بافتی که دارد. اصولا لباس های مردانه را با پارچه هایی از جنس پنبه یا پشم تهیه می کنند.

 برای کت و شلوار رسمی از پشم گوسفند استفاده می شود که ضخامت های مختلفی نیز دارد. پشم گرمای بیشتری را نسبت به پنبه دارد و سنگینی آن باعث می شود نرم تر و خوش ایست تر روی تن قرار بگیرد.

این مزایا پارچه پشمی را گران تر کرده و به همان میزان باید با دقت و ظرافت بیشتری به شستشو و نگهداری آن بپردازید.

پیراهن های مردانه اغلب با پارچه پنبه تولید می شوند. پنبه پارچه ای بسیار نرم تر از پشم است و البته قابلیت شکل پذیری بیشتری را نیز دارد.

بهترین پیراهن مردانه پیراهنی است که به صورت صد در صدی از پنبه تهیه و تولید شده باشد.

بعض از پارچه های پنبه ای ضدچروک هم هستند که گزینه ای ایده آل برای آقایان پرمشغله محسوب می شوند.

الیاف مصنوعی هم بسیار زیاد در تولید  لباس‌های مردانه استفاده می شوند. الیافی مصنوعی مثل نایلون و پلی استر گرچه خوش ترکیب هستند اما قابلیت تنفس پوست و بدن را از آن می گیرند.

 لباس های کمی را می توانیم با درصد کاملی از پنبه پیدا کنیم معمولا برای دوام زیادتر لباس ها کمی الیاف مصنوعی به آن اضافه می کنند. در این مورد نیز نگران نباشید لباس های مردانه پیراهن ثابت با درصد بالایی از پنبه بوده و کیفیت و ارزانی را باهم به شما هدیه می دهند.

روش های تا زدن آستین پیراهن مردانه
خواندن

سومین عامل کلیدی استایل است

منظور از استایل ظاهر شما یا به عبارتی تیپ شما از منظر دیگران است. چیزی که دیگران از شما می بینند.بهترین لباس ها از نظر استایل کدام اند؟ لباس هایی که همیشه مد هستند مثل کت و شلوار و لباس های مردانه شما می توانید در همه موقعیت ها از آن استفاده کنید. در این راستا می توانیم مد لباس مردانه را به دو دسته تقسیم کنیم کلاسیک یا همان چیزی که مد است و پیشرو یا محافظه کار بودن.

لباس کلاسیک

لباسی را می توان کلاسیک نامید که همواره استفاده می شود و مد روی آن تاثیری ندارد به عبارتی از مد نمی افتد. مثلا کت و شلوار یا لباس مردانه دهه ها است که مورد استفاده آقایان قرار می گیرد و مد روی آن تاثیر چندانی نگذاشته است. همواره نماد شیک پوشی و اصالت کت و شلوار و لباس مردانه  است. در مقابل لباس های مد امروز مطرح می شوند و فردا شاید نباشند به عبارتی مقطعی هستند.

لباس محافظه کارانه

 دسته بندی محافظه کارانه مانند اسمش است. اگر شما لباسی انتخاب کنید که توجه کمتری را جلب کند در این دسته قرار می گیرید. مثلا بین یک لباس مردانه آبی و نارنجی اگر به سراغ آبی بروید و ریسک کمتری بکنید محافظه کارانه عمل کرده اید.

سخن آخر

در این مقاله از پیراهن ثابت سعی کردیم نکات مهم در انتخاب لباس مردانه ارزان را با هم مرور کنیم. در ادامه سعی کردیم نکات مهم شیک پوشی را مطرح کنیم و در نهایت پیشنهاد خریدی آسان و مطمئن را از پیراهن ثابت دادیم. بهترین ها را از بهترین بخواهید. پیراهن ثابت بهترین پیراهن مردانه ارزان را در مشهد ارائه می دهد.

اشتراک گذاری این مقاله:

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *