روش های تا زدن آستین پیراهن مردانه

فهرست مطالب

یکی از اصول پوشیدن پیراهن مردانه تازدن آستین آن است. این تا زدن ممکن است به علت گرمای آفتاب و راحتی وغیره باشد. تازدن آستبن پیراهن مردانه را ساده درنظرنگیرید و سعی کنید به روش درست این کار را انجام دهید. اگر تا زدن آستین پیراهنتان به صورت درست نباشد ممکن است ست شما را ناموزون کند و حتی بهترین لباس های شما را بدشکل نشان دهد. توجه داشته باشید که نحوه تا زدن آستین پیراهن مردانه شما در محیط هایی هم چون پارک با محیط هایی هم چون محل کارتان متفاوت است.

در زمان های گذشته تا زدن آستین پیراهن مردانه نشان دهنده عصبانیت فرد و حتی احتمال شروع یک دعوای درست و حسابی بود اما امروزه قضیه متفاوت است. تا زدن آستین پیراهن مردانه تحت عنوان استایلی خاص شناخته می شود که بسیاری آن را دنبال می کنند مانند ریاست جمهوری آمریکا و بازیگران معروف.

تا زدن درست و اصولی پیراهن مردانه باعث می شود شما استایلی شیک و مرتب داشته باشید. اگرتا به حال به تازدن اصولی پیراهن مردانه به خوبی نپرداخته اید زمان آن رسیده که انقلابی در نحوه تا کردن آستین پیراهن مردانه خود داشته باشید. بنابراین در این مقاله با پیراهن ثابت همراه باشید تا روش های مختلف تا زدن پیراهن مردانه را فرابگیریم. پوشش خانوادهخود را به ثابت بسپارید.

آموزش تا زدن آستین پیراهن مردانه

فضایی را درنظر بگیریک که شما پوششی رسمی دارید و هوا به شدت گرم است. در این شرایط قطعا تمایل به تا زدن آستین پیراهن مردانه خود دارید یا چه بسا کل لباس را درآورید. اما بهترین حالت همان تا زدن آستین پیراهن مردانه است. نحوه تا زدن آستین پیراهن مردانه امری مهم است که اگر آن را به درستی انجام دهید حتی استایلی شیک تر نیز خواهید داشت. این جذابیت بصری نیاز به فراگیری روش های آن دارد. پیراهن ثابت با آموزش تا زدن آستین پیراهن مردانه شما را در این مقاله راهنمایی می کند. 

بهترین لباس فروشی مردانه مشهد
خواندن

 تاریخ تا زدن آستین پیراهن مردانه به این صورت بوده که افراد اکثرا لباس های گران قیمت به تن داشتند و برای شروع دعوا ابتدا آستین های پیراهن مردانه خود را تا می زدند سپس اقدام به شروع درگیری می کردند به نوعی اول خیال خود را از بابت پیراهن مردانه خود راحت می کردند؛ اما امروزه تا زدن پیراهن مردانه جزیی از استایل شیک پوشان شده است. سوالی که مطرح می شود این است که آستین پیراهن مردانه خود را تا کجا تا بزنیم؟ اگر قصد انجام کاری را دارید آن را تا بالای آرنج خود تا بزنید در غیر این صورت در زیر آرنج گزینه مناسبی است و استایلی منحصر به فرد را برای شما به ارمغان می آورد. 

روش مستر

این روش را بیشتر خیاطان می شناسند. با این حال ممکن است بسیاری از آقایان آن را نشناسند. این روش به صورت زیر است:

عرض آستین پیراهنتان را در نظر بگیرید و دوبرابر آن را بالا بزنید. حالا آستین خود را صاف کنید تا از چروک های احتمالی جلوگیری شود. دوباره از پایین آستین شروع به تا زدن کنید به نحوی که فقط سرآستین دیده شود. در انتها لبه بالایی سرآستین را به پایین بکشید. شروع به صاف کردن آستین خود کنید. از مزایای این روش این است که ایستایی خود را در طول روز حفظ می کند و استایلی شیک و زیبا به شما هدیه میکند. این روش تا زدن آستین پیراهن مردانه بیشتر مناسب پیراهن هایی است که سرآستین هایی با رنگ متمایز دارند.

تازدن به روش AIFA

ساده ترین روش برای تا زدن پیراهن مردانه این روش است. با این شیوه یک سوم از دست شما دیده می شود. این شیوه تا زدن برای استایل کژوال توصیه می شود. اما این روش تا زدن چگونه است:

چگونه پیراهن مردانه را به زنانه تبدیل کنیم؟
خواندن

به اندازه عرض آستین پایین آن را یک دور تا کنید و مجددا این کار را تکرار کنید. در این روش نیازی به صاف کردن چروک های احتمالی ندارید. در صورتی که اندان لاغری دارید این روش مناسب شما است. تنها عیب این تا زدن این است که به راحتی باز می شود.

روش پایه

این روش مناسب افراد مبتدی است. با توجه به تناسب اندام و پیراهن خود می توانید از این شیوه استفاده کنید. سرآستین را چند بار تا می زنید و چین و چروک ها را صاف می کنید. این کار را تا آرنج ادامه دهید. این روش بهترین حالت است برای زمانی که آستین پیراهن مردانه شما عریض تر از بازوهاست.

تا زدن تا بالای آرنج

اگر تناسب اندام خوبی دارید و بازوهای برجسته می توانید این روش را پیش بگیرید. به این ترتیب که شروع کنید به تا زدن سرآستین پیراهن خود و سه یا چهاربار این کار را تکرار کنید. کار را به نحوی پیش ببرید که به طورکامل سرآستین پوشیده و پنهان شود. این مدل تا زدن مناسب مکان های غیررسمی و نیمه کژوال است.

تازدن با بند زدن

همانطور که از نام این روش پیداست شما برای اجرا به یک بند نیاز دارید. اولین بار پیشخدمت های رستوران های نیویورکی در دهه 1960 از آن استفاده کردند. این روش به نحوی است که ابتدا یک بند بالای آستین خود می بندید. سپس شروع به تا زدن می کنید به نحوی که بند دیده نشود. درنهایت چروک های احتمالی را صاف کنید و مطمئن شوید که باند را در میان چین های آستین پنهان کرده اید. می توانید انواع بندهای ابریشمی یا پلاستیکی را برای این روش استفاده کنید.

نحوه تا کردن پیراهن مردانه جعبه ای
خواندن

تا زدن آستین پیراهن مردانه در موقعیت های دورهمی خانوادگی وکاری

روش های مختلف تا زدن آستبن پیراهن مردانه را مطرح کردیم و از میان تا زدن تا ارنج و بالای آرنج حالت غیررسمی تری دارند. بنابراین بسته به موقعیت رسمی یا غیررسمی که در آن قرار می گیرید به انتخاب روش تا زدن آستین پیراهن مردانه خود بپردازید.

سخن آخر:

در این مقاله درمورد انواع روش های تا زدن پیراهن مردانه صحبت کردیم. برای خریدی مطمئن می توانید به فروشگاه پیراهن مردانه ثابت مراجعه کنید و بی واسطه از تولیدی خرید کنید. تولیدی پیراهن مردانه ثابت برندی بی چون و چرا است، برندی که نمی توان کیفیت آن را نادیده گرفت! پیراهن ثابت با اطمینان خاطر به تضمین کیفیت کالاهای خود پرداخته و آن ها را گارانتی یکساله کرده است. این تولیدی محبوب دارای تنوع محصول و کیفیت دوخت است عواملی که هریک به تنهایی برای جذب بسیاری از مشتریان کافی می باشد. این برند تولید کننده انواع پیراهن مردانه، بچگانه و کمربند است. در واقع برند ثابت تولید کننده انواع پیراهن راه راه، اسپرت، چهارخانه، ساده، یقه دیپلمات و پانل است که با هر سلیقه و سبکی جور در می آیند و شما را خوش استایل تر از همیشه نشان می دهند.

اگر به دنبال پیراهن رسمی برای همسرتان می‌گردید یا به دنبال پیراهن‌های اسپرت برای فرزندتان به تولیدی ثابت مراجعه کنید تا با تنوع محصولاتی که دارد همه مشکلات شمارا حل کند! شما می‌توانید به‌صورت غیرحضوری به فروشگاه ثابت به آدرس sabet-shirt.com سر بزنید یا به‌صورت حضوری به آدرس ایران، مشهد، بین ابوطالب 17 و 19 مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر به شماره واتساپ ما 09392990085 پیام دهید.

اشتراک گذاری این مقاله:

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *